TRENERZY

Jesteśmy grupą trenerów i coachów z wieloletnim i bogatym doświadczeniem. Nasz zespół tworzony jest przez ludzi z pasją, dla ludzi, których pasją są ludzie!

 

Ksenia Samsel Ambasador Rozwoju

KSENIA SAMSEL – Ambasador Rozwoju, Certyfikowany Trener OPEN by HORSES na koncepcie Horse Assisted Education, z międzynarodowymi uprawnieniami HAE.
15 letnie doświadczenie jako manager w korporacji, zarządzała dużymi zespołami (250 – 300 osobowymi), prowadziła duże projekty informatyczne. Jej domeną jest zarządzanie ludźmi oraz budżetami. Wdrożyła wszystkie projekty, które otrzymała do realizacji.

Trener rozwoju osobistego.

Ponadto jest sędzią, trenerem i zawodnikiem w dyscyplinie ujeżdżenia oraz  jazdy
w damskim siodle, organizatorem dużych imprez sportowych.

Jest właścicielem Klubu Jeździeckiego.

Zawodowo zajmuje się coachingiem oraz zarządzaniem Certyfikowanym Ośrodkiem przez Polski Związek Jeździecki, prowadzi malowniczy pensjonat Samselowo pod Warszawą. Szkoleniowiec.

Zajmuje się psychologią treningu koni.

Prywatnie mama 3 córek, jej wielką pasją jest malarstwo, florystyka, nurkowanie i architektura wnętrz.

 

EWA CZERTAK

Pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Twórca i Prezes Akademii.
Ekspert portalu Golden Line. Od 2004 Certyfikowany coach, Master Business Trainer level superior, prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką, prowadzi inspirujący funpage Marka z Klasą. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

Pracuje łącząc najskuteczniejsze metody z obszaru coachingu, treningu mentalnego oraz treningu behawioralnego w zakresie tworzenia i utrwalania pożądanych wzorców zachowań. Dzięki użyciu kamery, dostrzega i interpretuje to, co decyduje o skuteczności  zmiany.

 

JACEK ROZENEK AMBASADOR ROZWOJUJACEK ROZENEK – Specjalista z dziedziny zarządzania wrażeniem w biznesie,  zarządzania wizerunkiem i prezentacji biznesowych. Prowadzi szkolenia oraz coaching z zakresu zaawansowanych technik zarządzania wrażeniem w relacjach biznesowych , technik  wpływu, technik antymanipulacyjnych. Wykłada w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania   im.    Leona     Koźmińskiego.  Osobisty coach i doradca wizerunkowy wielu menagerów najwyższego szczebla. W swojej karierze przeszedł wszystkie szczeble zarządzania – od specjalisty do dyrektora generalnego.

 

 

 

 

 

 

Współpracujemy też z innymi trenerami, coachami, którzy chcą swoje grupy wprowadzić w świat nowej jakości. Jakości, którą dała natura, a my możemy to wykorzystać.